memola
memola
memola
SHOP   

MEMOLA W GABINECIE SI I W DOMU

Agata Jankowiak: mama i terapeutka integracji sensorycznej

Memola to kołyska, która podbiła moje serce terapeuty, a teraz również mamy - bo korzystają z niej także moje dzieci. W większości jednak przypadków korzystam z kołyski podczas prowadzonych przeze mnie zajęć sensorycznych. Zauważyłam, że kołyska Memola jest niezwykle atrakcyjna dla dzieci.

Z zaciekawieniem starają się wskoczyć do środka, a gdy już (z pomocą rodzica) tam trafią - to wcale nie chcą z niej wychodzić!:) Czasem nawet wywiąże się "mała kłótnia" - bo dwoje maluszków chciałoby bawić się w niej jednocześnie. W opinii rodziców, Memola stwarza dzieciom poczucie bezpiecznego miejsca, sprzyja wyciszeniu i relaksowi. Pomaga zasypiać. Podczas zabawy, Memola zapewnia dzieciom bezpieczeństwo. Mam pewność, że Maluch eksploruje świat, z zainteresowaniem patrzy , a jednocześnie jest bezpieczny i nie wypadnie.

To ważne dla rodziców, i dla mnie - osoby odpowiedzialnej za bezpieczeństwo dzieci podczas zajęć. Z uwagi na częstą eksploatację urządzenia, jestem również pozytywnie zaskoczona trwałością materiałów, z jakich została wykonana. Z łatwością także daje się złożyć, rozłożyć czy zmienić na orle gniazdo - wiele konfiguracji, a dzieci za każdym razem szczęśliwe, że mogą ćwiczyć w Memoli:)) Polecam z całego serca!

 
Copyright © memola UG 2020