memola
memola
memola
SHOP   
 

MEMOLA ROŚNIE RAZEM Z DZIECKIEM


Memola to nie tylko kołyska - to wielofunkcyjny, praktyczny produkt, który będzie służył Twojemu dziecku przez wiele lat. Memola rośnie wraz z dzieckiem i wspiera jego rozwój, dopasowując się do potrzeb malucha.

CZYTAJ DALEJ

 

MEMOLA TO NAJLEPSZA INWESTYCJA W ROZWÓJ TWOJEGO DZIECKA


Memola wspiera rozwój Twojego dziecka nie tylko w wieku niemowlęcym. Kołyska została tak zaprojektowana, by rosła wraz z dzieckiem, dostosowując się do etapów jego rozwoju, przez całe dzieciństwo mogła wzmacniać Integrację sensoryczną malucha.

CZYTAJ DALEJ

 

JAK SPRAWIĆ, BY DZIECKO ZASNĘŁO?


Dzięki kołysaniu już w brzuchu jako pierwszy zmysł stymulowany jest zmysł przedsionkowy. Dlatego też po narodzinach dziecko łatwiej się wycisza i uspokaja bujane w ramionach, noszone itp. Kołysanie to jedna z najważniejszych potrzeb noworodka.

CZYTAJ DALEJ

 

TWOJE DZIECKO JEST ZAWSZE BEZPIECZNE, A TY MASZ JE W ZASIĘGU WZROKU


Gdziekolwiek jesteś, masz kontakt wzrokowy z dzieckiem. Daje to Tobie pewność, że wszystko jest pod kontrolą (kiedy np. zajmujesz się pomocą starszemu dziecku).

CZYTAJ DALEJ

 

EFEKTYWNIE OSZCZĘDZA MIEJSCE


Masz mało miejsca i przestrzeni w mieszkaniu? Memola jest dla Ciebie!


CZYTAJ DALEJ

 

NAGRODZONY DESIGN NAJWYŻSZEJ JAKOŚCI


Zarówno rodzice, jak i kapituły konkursów doceniły ponadczasowy i pasujący do każdego wnętrza design, jakość materiałów, z jakich wykonana została Memola oraz jej praktyczność.

CZYTAJ DALEJ

 
Copyright © memola UG 2020